Korporatīvās tiesības

PwC Legal komerctiesību prakses grupu veido pieredzējušu komerctiesību juristu komanda, kas guvusi pieredzi un zināšanas, konsultējot un nodrošinot juridisko palīdzību klientiem Latvijā un ārvalstīs.

Mēs nodrošinām profesionālu palīdzību, gan vadot vai sniedzot juridisko atbalstu sarežģītu darījumu norisē, gan nodrošinot uzņēmumu ikdienas juridisko atbalstu. Mūsu komanda ikdienā strādā ar klientiem no visdažādākajām komercdarbības nozarēm, tādējādi veicinot izpratni par dažādiem uzņēmējdarbības sektoriem un ļaujot veiksmīgi izstrādāt piemērotākos risinājumus mūsu klientiem.

Lai nodrošinātu labas korporatīvās pārvaldības īstenošanu mūsu klientu uzņēmējdarbībā, mēs sniedzam konsultācijas par korporatīvās atbildības un struktūras jautājumiem, kā arī nodrošinām atbalstu, izstrādājot uzņēmumiem piemērotāko pārvaldības modeli.

Mūsu ievērojamā pieredze komerctiesībās ir pierādījusi, ka laba korporatīvā pārvaldība neaprobežojas ar piemērotas struktūras izveidi. Uzņēmējdarbības atbilstības nodrošināšana, sociālā atbildība un efektīva procesu organizēšana ir vienlīdz svarīgi mērķi, un mēs ar prieku palīdzam mūsu klientiem tos sasniegt.

 

Uzņēmumu reorganizācija vai restrukturizācija ir specifiski procesi, kas var radīt daudz jautājumu un sarežģījumu pat pieredzējušiem uzņēmumu juristiem. Mūsu komanda ar šiem procesiem strādā ikdienā un ir guvusi plašu praktisku pieredzi, kas ļauj tos veikt efektīvi un ar iespējami mazāko ietekmi uz uzņēmuma darba gaitu.

Precīzi, ērti īstenojami un labai komerctiesību praksei atbilstoši noslēgti komercdarījumi ievērojami atvieglo uzņēmumu ikdienas darbību. Mēs nodrošinām savlaicīgu un efektīvu atbalstu mūsu klientu uzņēmējdarbībai, lai juridiskais nodrošinājums atvieglotu ikdienas procesus un palīdzētu uzņēmuma izaugsmei

Sazinieties ar mums

Elvita Gēce

Elvita Gēce

Juriste, PwC Legal

Tel: +371 67094400